Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům se zahradou u lesa ve Zlíně Prštném

Klidná část Zlína s přímým vstupem do lesa z vlastní zahrady.

Rodinný dům o dispozici 3+1 se stávající užitnou plochou 120 m2.

Možnost rozšíření do podkroví o dalších 60 m2.

Celková velikost pozemku 1146 m2 z toho zastavěná plocha činí 65 m2.

Zahrada, venkovní posezení, prostorné místnosti a úložné prostory.

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi rodinný dům se zahradou u lesa na ulici Jiráskova ve Zlíně.

Velkou výhodou tohoto domu je místo. Nacházíte se ve velmi klidné části Zlína. Nemovitost se je v docházkové vzdálenosti od cesta města. Ze zahrady se dostanete přímo do lesa.

Dispozičně je dům řešen jako 3+1 s užitnou plochou 120 m2. Celková rozloha pozemku je 1146 m2 z toho zastavěná plocha činí 65 m2. 

Dům je celopodsklepený. Ve sklepě je místnost pro uskladnění věcí, garáž, kotelna s plynovým kotlem a bojlerem, chodba a schody do patra.

V prvním patře se nachází vstup do domu se zádveřím, samostatná toaleta, prostorná kuchyně s místem na jídelní stůl, spíž k uskladnění potravin, obývací pokoj orientovaný do zahrady a prostorná vstupní chodba se schody do patra. 

V druhém patře jsou dva neprůchozí pokoje, šatna, koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Do půdního prostoru vede schodiště s podestou. Je zde vyvedena voda, elektřina i odpad. Budoucí majitel si zde může vybudovat obyvatelné podkroví.

K dispozici je venkovní zastřešená terasa, na kterou se dostanete nyní skrze hlavní vchod, ale pokud byste si do budoucna v obývacím pokoji udělali francouzské okno, tak vstup bude příjemnější. 

Nemovitost je orientovaná z přední části na sever. Zahrada je na jih. V létě je po celý den prosluněná. Celá zahrada je oplocená a jsou v ní vysázeny ovocné a okrasné stromy. 

Vytápění zajišťuje plynový kotel, který se nachází ve sklepě rozvádí teplo do deskových radiátorů. Ohřev vody je pomocí bojleru, který je taktéž ve sklepě.

Dům je postaven z cihly a betonu. Stropy ve sklepě jsou z hurdisků, ostatní patra jsou v kombinaci dřevo s betonem. Střecha je sedlová z plechu a z půlky zateplená. Elektřina je v mědi a voda v plastu. 

V roce 2012 proběhla rekonstrukce. Jsou nová plastová okna, fasáda, 10 centimetrové zateplení, kuchyň, kompletní topení, rozvody radiátorů, kotel a nové podlahy. O tři roky později byla opravena i koupelna ve druhém patře a samostatná toaleta v prvním patře.

Podlahová krytina v domě je smíšená. Tvoří ji dlažba, plovoucí podlaha a lino. Ve sklepě a v prvním patře na chodbě a toaletě je dlažba, v kuchyni lino a v obývacím pokoji plovoucí podlaha. Schody do druhého patra jsou obloženy dřevem. V druhém patře vyjma koupelny, kde je dlažba, je plovoucí podlaha.

Nemovitost je připojena na plyn, elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci.

Parkovat můžete před domem, podél cesty nebo v garáži.

Dům se nachází v klidné lokalitě Zlína, se skvělou dostupností do centra (5 minut autem). V blízkosti domu je základní škola, Albert, dětské hřiště, obchody, restaurace, kavárny, autobusová zastávka nebo sběrný dvůr.

Pokud Vás nemovitost zaujala, zavolejte nám a rádi Vás provedeme domem osobně. Těšíme se!

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

Slepní prostor

rd_zlin_jiraskova_pudorys_sklep

1. patro

rd_zlin_jiraskova_pudorys_prvni_patro

2. patro

rd_zlin_jiraskova_pudorys_druhe_patro

Půdní prostor

rd_zlin_jiraskova_pudorys_pudni_prostor

Jaroslav Kadlčík

Jsem partnerem mých klientů při jejich důležitých životních rozhodnutí, jako je právě nákup či prodej nemovitosti. Jako realitní makléř pracuji již více než 13 let.

Pro práci realitního makléře jsem se narodil. Držím se strategie WIN-WIN, kdy jsou obě strany spokojeny s výsledkem. Mé pracovní aktivity jsou spojené s úctou a lidským i profesionálním přístupem ke klientům. 

Využívám k prodeji moderních technologií. Profesionální fotografie, videoprohlídka, virtuální prohlídka, vlastní webová stránka nemovitosti, zajištění inzerce na realitních serverech i marketingu na sociálních sítích je u mne samozřejmostí. Výsledkem je nejvýhodnější prodej nemovitosti. 
 
V roce 2019 jsem založil vlastní realitní společnost - HUSKY REALITY s.r.o.


Jaroslav Kadlčík

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF