Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Zrekonstruovaný byt 3+1 Obeciny, Zlín

Nádherný zrekonstruovaný byt 3+1, 78 m2 na Obecinách ve Zlíně.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí pod architektonickým dohledem v roce 2014.

Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu. Náleží k němu balkón a prostorný sklep.

Popis nemovitosti

Nádherný zrekonstruovaný byt 3+1, 78 m2 na Obecinách ve Zlíně.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí pod architektonickým dohledem v roce 2014.
Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. Náleží k němu balkón a velký sklep.

Srdce tohoto harmonického bytu bije v prostoru obývacího pokoje a kuchyně. Na západ orientovaná místnost je laděná do přírodních barev. Kuchyňská linka je vyráběná na míru. Vestavěné spotřebiče (trouba, mikrovlná trouba, myčka i indukční varná deska a digestoř) jsou značky Whirlpool.

Klidová zóna obývacího pokoje je od kuchyně oddělena částečnou příčkou, v níž jsou zabudovány televizní a elektrické rozvody. Místnost je útulná i díky sádrokartónovým podhledům a bodovému osvětlení a působí tak velmi prosvětleně. Z obývacího pokoje je vchod na balkon.

Obě ložnice jsou orientovány na východ a kromě prostoru na odpočinek nabízí i spoustu úložného místa díky vestavěným skříním.

I ve vstupní chodbě bytu se nachází nespočet úložných prostorů - skříňky, skříň, poličky, botník. Je zde zkrátka vše, na co si vzpomenete.

Koupelna s velkým sprchovým koutem a toaletou je dispozičně řešená tak, aby se do ní vešla jak pračka, tak sušička. Kvůli úspoře místa jsou v koupelně zásuvné dveře do pouzdra.

Rekonstrukce bytu v roce 2014 probíhala pod taktovkou Ing. Arch. Beáty Gistrové a obnášela změnu dispozice koupelny, kuchyně a obytného prostoru, nové podhledy, novou elektroinstalaci a kompletní rekonstrukci podlah. V chodbě, kuchyni, obývacím pokoji a ložnicích je vinyl, v koupelně dlažba. Vše v bezprahové úpravě, můžete zde tedy naplno využívat robotického pomocníka na vysávání podlahové plochy.

Byt má plastová okna se žaluziemi.

Při koupi nemovitosti by v bytě zůstaly vestavěné skříně i nábytek vyráběný na míru - knihovna, police, stůl a sedací souprava v obývacím pokoji a jídelní stůl a židle v kuchyni.

Byt laděný v nadčasových přírodních barvách s mnoha chytře řešenými úložnými prostory a skvělou dostupností do centra Zlína má vše, co očekáváte od nového domova v srdci krajského města.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Panoramatická fotografie

Jaroslav Kadlčík

Jsem partnerem mých klientů při jejich důležitých životních rozhodnutí, jako je právě nákup či prodej nemovitosti. Jako realitní makléř pracuji již více než 11 let.

Pro práci realitního makléře jsem se narodil. Držím se strategie WIN-WIN, kdy jsou obě strany spokojeny s výsledkem. Mé pracovní aktivity jsou spojené s úctou a lidským i profesionálním přístupem ke klientům. 

Využívám k prodeji moderních technologií. Profesionální fotografie, videoprohlídka, virtuální prohlídka, vlastní webová stránka nemovitosti, zajištění inzerce na realitních serverech i marketingu na sociálních sítích je u mne samozřejmostí. Výsledkem je nejvýhodnější prodej nemovitosti. 
 
V roce 2019 jsem založil vlastní realitní společnost - HUSKY REALITY s.r.o.


Jaroslav Kadlčík

Kontaktní formulář